Usługi transportowe Kraków

Usługi transportowe Kraków

Renomowana firma Transpec z Krakowa proponuje swoje usługi. Zajmujemy się świadczeniem usług transportowych potrzebnych przy przeprowadzkach. Korzystając z naszej propozycji przeprowadzka stanie się mniej dokuczliwa. Kooperujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i z firmami. W szczególności wykazujemy dużą troskę o powierzone nam mienie. Powierzone nam rzeczy są zabezpieczone, ponadto zapewniamy polisę ubezpieczeniową.

  • Wachowiak Imprezy Firmowe Poznań udostępnia wodzirejów na wieczory panieńskie i kawalerskie, organizuje gry i zabawy grupowe oraz zawody strzeleckie i spływy pontonowe. Osobny pakiet usług to oferta zimowa. Zaliczają się do niej między innymi szkolenia lawinowe i narciarskie. Agencja Organizacja Imprez Poznań na terenie Poznania wykorzystuje własny sprzęt. Posiada samochody, namioty i odgrodzenia oraz rozmaite komplety sprzętów przydatnych do zabaw w grupach.

    Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
  • Chirurgia plastyczna Poznań: oferujemy szerokie spektrum zabiegów nieoperacyjnych twarzy, takich jak m.in. mezoterapia, botoks, likwidacja zmarszczek, złuszczanie naskórka czy regeneris. Dr Wiesława Ratajczak zajmuje się każdym pacjentem z najwyższą troską o jego odczucia, komfort, wygląd i zdrowie. Wykonuje również bardziej skomplikowane operacje z miejscowym lub ogólnym znieczuleniem: korekcja uszu, korekcja powiek, powiększanie piersi. Kontakt: 609 121 631.

    Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
  • Wizażystka z Mejkapowni z Poznania współpracuje z fotografami. Proponuje więc nie tylko makijaż ślubny bądź też studniówkowy, lecz też całościową stylizację. Po sesji przeprowadzane są zdjęcia. Mejkapownia z Poznania to propozycja dla wszystkich pań troszczących się o swoją prezencję albo chcących poznać tajniki sztuki makijażu. Można zorganizować dla siebie fachowy kurs makijażu. W trakcie kursów udostępniane są akcesoria. Są one wkalkulowane w opłatę.

    Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net